Alan Adı Transferi
En uygun fiyatlar ile domainizi REGTR'a transfer edebilirsiniz!
Üstelik Domaininizin süresi 1 Yıl uzar!
SIK SORULAN SORULAR
Regtr.com'a transfer ediyorsan, bunun için gereken süre ayrıldığın kayıt kuruluşuna bağlı olacaktır. Ancak ortalama tranfer işlemi 5 ila 7 gün sürer. Bununla birlikte, alan adını kaydeden kayıt kuruluşuna ulaşırsan, genellikle süreci hızlandırabilirler.
Bir firmada olan alan adını farklı bir firmaya taşımadır. Her alan adının bir transfer şifresi vardır. Transfer edilmesi için bu şifrenin alan adının kayıtlı oldugu firmadan öğrenilmesi gerekir. Transfer işlemi 5-7 gün arasında sürmektedir. Transfer olan alan adı süresi otomatik olarak bir yıl uzamaktadır.
Alan adınızın transfer edilmesine karşı engel olarak alınabilecek ek önlemdir. Alan adı kilidi aktif iken başka hiç bir alan adı kaydedicisine transfer edilemez. Transfer işlemi yapabilmek için öncelikle transfer kilidinin açılması gerekmektedir.
Domain transfer şifresi, aynı zamanda Epp Code, “authorization code“, “app code” veya “transfer key” olarak da anılıyor. Domainizi farklı bir firmaya aktarmak istediğinizde, bu koda gereksinim duyuluyor.

Powered by WHMCompleteSolution